امروز بیست و نهمه. آخرین روزای دومین ماه تابستون.

گزارش میدم؛ من خوبم. میخونی؟ من خوبم.smiley

چیزیکه من میخوام تراز 7هزاره. من واقعا و با تمام وجودم این ترازو میخوام. میدونم که رسیدن بهش تلاش خیلی زیاد و باور میخواد.

چیزیکه منو میترسونه اینه که چرا بعضیا با تلاش زیادی که میکنن نمیتونن بهش برسن. کجای کارشون میلنگه. من بجای اینکه خودم بیوفتم تو مسیرش و امتحانش کنم همش دارم از شکست بقیه میترسم و این ترس جلوی باورامو گرفته.

آره؛ وقتی تو باور داشته باشی کاری رو نمیتونی انجام بدی خب یقینا این باور نیمی از واقعیت دنیای تورو میسازه.

این دنیای توئه و تو میتونی این دنیارو مطابق با میل خودت بسازی.

عشق؛ وجود عشق خیلی مهمه. اگه به کاری که انجام میدی با تمام وجودت عشق بدی مطمئن باش برگ برنده تو دستای توئه.
تو باید با همه ی وجودت و عاشقانه بخوایش. چیزیکه تو درون تو وجود داره و تو درون بقیه نه همین عاشقانه خواستنه.

توانایی های خودتو بیاد بیار و این باور رو قبول کن که تو خاص و خارق العاده ای.

تو با بقیه فرق داری و میتونی به اون چیزیکه در باورته دست پیدا کنی؛ چطور این مسئله رو نادیده گرفته بودی؟ با جان لایتناهی در ارتباطی؛ نباید خواستن از جان لایتناهی رو یادت بره.

اگه کسی به اون جایگاهی که میخواد نمیرسه بخاطر اینه که تلاش نمیکنه؛ اگر تلاش میکنه و بازم نمیرسه دیگه مشکل از باورشه که پایه های سستی داره و محکم نیست.

تراز هفت هزار چیزیه که تو میخوای درسته؟ پس برو تو صفحه اونایی که هفت هزارن و ببین چیکار کردن که تو نمیکنی و همون کارارو انجام بده. این به راه حله برای رسیدن به اون چیزیکه اونا رسیدن.
اونا مسیر رو رفتن و تو میتونی با رفتن تو مسیر اونا مسیر موفقیت رو پیدا کنی.

کاری نیست که نشد داشته باشه.

تو دختری هستی که خیلی توانابی های بیشتری نسبت به اطرافیانت داری پس وظیفه داری خودتو باورکنی.

نباید خودتو ببازی.

باید اینو باورکنی آنه. باید خودتو؛ خود واقعیتو؛ درونتو ببینی.

اگه تو زندگی کارایی بوده که حس میکنی نتونستی انجامش بدی بخاطر این بوده که عاشقانه نخواستیش. تو اگه کاری رو با همه ی وجودت و عاشقانه انجام بدی حرف اول رو توش میزنی؛ مهم عاشقانه خواستن توئه.

آنه؛ لطفا خودتو باور کن و سعی کن خودت رو مجبور کنی برسی به اون چیزیکه فکر میکنی لیاقتشو داری.

آنه میشنوی صدامو؟ تو واقعا حیفی. تو لیاقتشو داری که به سرحد چیزیکه میخوای برسی پس باور کن خودتو.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها